Filipinli Bakıcı Ankara

Ankara’da ikamet eden bebek ve çocuk sahibi ebeveyn olarak filipinli bakıcı bulma konusunda bakıcı danışmanlık arıyorum! diyorsanız. Doruk Danışmanlık olarak bu konuda “Filipinli Bakıcı Ankara” yazımız Ankara’da filipinli bakıcı arayan ailelere dadı bulma konusunda yardımcı olacağını söyleyebiliriz. Ankara’da Filipinli bakıcı arayanlar için 2 şekilde bakıcı temin ediyoruz. 

  1. Ankara’da hali hazırda bulunan filipinli bakıcı ile 
  2. Filipinler’den Ankara’ya filipinli bakıcı getiriyoruz. 

Profesyonel Filipinli Bakıcılar Ankara’da

Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak her ailenin önceliklerinden biri olabilir. Özellikle çalışan ebeveynler için, iş ve aile yaşamını dengelemek önemlidir ve bu dengeyi sağlamanıza yardımcı olacak güvenceli bir bakıcıya ihtiyacınız olabilir. Ankara’da yaşayan ailelere profesyonel Filipinli bakıcıları temin eden hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çocuğunun geleceği planlayan her bilinçli ebeveyn evladının en azından 1 tane yabancı dil konuşabilmesini veya öğrenmesi ister. Bu, yabancı dil seçeneği genellikle İngilizce olmaktadır. Bir çocuğa bebekliğinden itibaren en iyi İngilizce dilini öğreten filipinli bakıcı olduğunu çok net bir şekilde söyleyebiliriz. Ülkemizde veya yurt dışında 150 den fazla ülkede yenidoğan bebek bakımı veya çocuk bakımında profesyonel bakıcı hizmeti sunan ana dili “İngilizce” olan filipinli bakıcılardır. Bir işveren ebeveynin filipinli bakıcı tercih etmesinin nedeni tabiki de tek iyi İngilizce konuşabilen bir bakıcı olması değildir. En belirgin özellikleri İngilizce konuşabilen ve öğreten kişi olmasının yanı sıra özellik olarak eğitimli, referanslı, deneyimli, güvenilir ve profesyonel bakıcı olmasıdır. 

Filipinli Bakıcı Ankara’da

Filipinli bakıcı, yenidoğan bebek bakımı veya 0-8 yaş arasındaki bebek ve çocuk bakımı için Türkiye’ye Filipinlerden gerekli olan yasal izinleri alınarak istihdam edilmek üzere getirilen yabancı dil (İngilizce) bilen bakıcı adayıdır. Türkiye’de resmi kayıtlara göre bilinen 10.000’den fazla filipinlerden istihdam etmek üzere getirilmiş bakıcı adayı bulunmaktadır. Doruk Danışmanlık olarak 2005 yılından itibaren “Türkiye’ye ilk filipinli bakıcı ve dadı getiren” özel istihdam bürosu olarak 2000’den beri aileler için bakıcı danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Filipinli Bakıcı Özellikleri ve Görevleri

Ankara Filipinli Bakıcılar

Ankara Filipinli bakıcılar, Türkiye’de ve birçok dünya ülkesinde bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, dadı ve ev yardımcısı olarak hizmet vermektedir. Filipinli bakıcılar, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da genellikle hem gündüzlü veya hemde yatılı olarak çalışan ev hizmetleri sektöründe profesyonel hizmet veren bakıcılardır. Diğer illerde ise genellikle evde yatılı kalarak çalışan bakıcıdır. 

Filipinli Bebek Bakıcısı Ankara

Filipinli bebek bakıcısı, genellikle yenidoğan veya doğumdan 2-3 ay sonra işe başlayacak ebeveynlerin tercih ettiği yatılı çalışan bakıcıdır. Filipinli yenidoğan bebek bakıcı, bebek bakımı konusunda A’den Z’ye eğitimli, sorumluluk sahibi, deneyimli ve referanslı olup güvenilirlikleri en üst seviyedeki çalışkan bakıcılardır. Genellikle yenidoğan bebek sahibi anne ve babalar minimum 2-3 yıl en fazla ise 5 yıl ve üzeri filipinli bebek bakıcısı adayını evde çalıştırmaya devam eder.

Filipinli Çocuk Bakıcısı Ankara

Filipinli çocuk bakıcısı ise genellikle 9 aylıktan sonra ebeveynlerin çocuğun yabancı dil (İngilizce) öğrenmesi için tercih ettiği yatılı çalışan bakıcıdır. Filipinli çocuk bakıcı, çocuk bakımı ve eğitimi konusunda disiplinli A’den Z’ye eğitimli, uzman, sorumluluk sahibi, deneyimli ve referanslı olup güvenilirlikleri en üst seviyedeki çalışkan ingilizce bilen bakıcıdır. Genellikle yenidoğan bebek sahibi anne ve babalar minimum 2 yıl en fazla ise 3-4 yıl ve üzeri filipinli bebek bakıcısı adayını evde çalıştırmaya devam eder.

Ankara Filipinli Bakıcı Fiyatları (2023-2024)

Bu yazımız, 01.10.2023  tarihi itibari ile geçerli olan ve en güncel filipinli bakıcı maaşlarıdır. Gündüzlü haftanın 5 günü çalışan filipinli bakıcı fiyatı 1.100 ila 1.300 $ Dolar arasında olup, Yatılı kalabilen filipinli bakıcı ücretleri ise 1.300 ila 1600 $ dolar arasıdır. 

Call Now Button